Skip to main content
4.8
(38)

V roku 2017 sa ukázalo, že je to rok kryptomien, pričom mnohé dosiahli bezprecedentnú popularitu a rekordnú cestu. Doména, ktorá bývala ovládaná samotným Bitcoinom, zrazu priniesla nové meny ako Ethereum, Litecoin, Dash a mnoho ďalších. Vzhľadom na to, že je k dispozícii viac ako 850 kryptomien, preto trošku náročnejšie si vybrať kam investovať. Navyše proces nákupu a predaja kryptomien by mohol byť skľučujúci a mnohí traderi či špekulanti by si to mohli rozmyslieť kým sa dostanú k obchodovaniu či len zakúpeniu.

dôvody prečo obchodovať kryptomeny na etoro

Našťastie sú tu spoločnosti ako eToro kde hneď niekoľko skvelých možností pre obchodovanie s kryptomenami a zároveň zabezpečuje, aby ich klienti mali bezpečnú, regulovanú platformu na obchodovanie. Na rozdiel od niektorých výmenných kurzov kryptomien je registrácia eToro jednoduchá a obchodovanie sa dá dosiahnuť iba niekoľkými kliknutiami myši alebo kliknutiami na smartphone.

Viac info o eToro

Tu sú 3 dôvody, ktoré ta presvedčia, že eToro je skvelá voľba pre obchodovanie s kryptomenami:

Cryptocurrency CopyPortfolios produkt

V minulom roku predstavili inovatívny produkt nazývaný CopyPortfolios, ktorý zoskupuje rôznych obchodníkov alebo aktív podľa vopred stanovenej stratégie do jedného obchodovateľného aktíva. Každý CopyPortfolios tvorí investičný výbor eToro a pravidelne sa vyvažuje. Tu sú dve možnosti v CopyPortfolios založené na kryptomenách:

  • Crypto-currency: poskytuje traderom kombinované obchodovanie Bitcoinu a Ethereum. Priniesol v prvých troch mesiacoch zisk viac ako 125%, vrátane výrazného nárastu o 66% v priebehu mája v roku 2017.
  • Crypto CopyPortfolios: Nedávno spustené na eToro, pozostáva z vyváženého portfólia kryptomien vrátane Litecoinu, Ripple, Dash, Ethereum Classic, Bitcoinu a Ethereum.

Sociálne obchodovanie: Kopírovať populárneho investora

Jednou z najobľúbenejších funkcií eToro je CopyTrading, ktorý umožňuje takmer každému klientovi kopírovať iných alebo byť kopírovaný. Úspešní traderi, ktorí vykazujú konzistentné výnosy pri zachovaní nízkeho rizika, sa môžu stať populárnymi investormi a dostávajú odmenu za zdieľanie svojej múdrosti. Ak chcete prejsť na trh so kryptomenami s menším prístupom „hands on“, zvážte možnosť pozrieť sa na jedného z týchto populárnych investorov:

  • @JayNemesis: Jay je možno najobľúbenejší obchodník so kryptomenami na eToro a zhromažďuje tisíce „kopírovačov“ v krátkom čase od začiatku krypto šialenstva.
  • @AlexPlesk: Tento populárny investor využíva kryptomeny ako súčasť vyváženého portfólia založeného na akciách.
  • @Wesl3y: Zameriava predovšetkým na akcie, Wes zo Spojeného kráľovstva diverzifikuje svoje portfólio kryptomenami.

Výhody nad tradičnými výmenami

Vstupné bariéry: Zamienanie kryptomien zvyčajne vyžadujú prísny overovací proces a vyžadujú inštaláciu dodatočného softvéru a samozrejme pochopenie blockchain logiky. Proces eToro je jednoduchší a umožňuje vám rýchlo sa zaregistrovať a začať obchodovať na jedinej platforme.

Odporúčame článok ako nájsť prečítať Návod ako nájst správneho tradera na eToro!

Regulovaná platforma: Trh s kryptomenami je veľmi nový a jeho právne postavenie sa stále diskutuje v mnohých krajinách. Ako taký prináša obchodníkom nebezpečenstvo, že budú oklamaný. Platforma eToro dodržiava najprísnejšie predpisy, takže viete, že môžete obchodovať s istotou!

Rýchle a intuitívne obchodovanie: Keďže eToro sa zaoberá CFD, nemusíte kupovať podkladové aktíva. Preto je možné transakcie dokončiť v priebehu niekoľkých sekúnd a obchodovať s kryptomenami 24/7 aj cez víkendy a sviatky.

Chcem vyskúšať eToro

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 62% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počet hlasov: 38

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár