Skip to main content
5
(29)

Na eToro sa neustále snažia prelomiť novú pozíciu a prinášať zaujímavé obchodné a investičné príležitosti. Takže sme hrdí na to, že môžeme oznámiť spustenie inovatívneho Cryptocurrency CopyPortfolios, prvého svojho druhu na svete.

eToro CopyPortofolios vám umožňujú rýchlo a efektívne investovať do vopred definovaných investičných stratégií. Robia to kombináciou výberu trhov založených na podobnej téme – v tomto prípade kryptomien – alebo kombináciou stratégií niektorých najúspešnejších obchodníkov s globálnou sieťou.

Cryptocurrency CopyPortfolios poskytuje investičné expozície dvoch najväčších digitálnych mien, Bitcoin a Ethereum. eToro plánuje do budúcich mesiacov pridať ďalšie ako v Ripple, Dash a Litecoin a mnoho ďalších.

investovanie do kryptomien

Váhy dvoch krypto aktív v CopyPortfolios budú určené ich trhovým stropom. Celkový trhový strop pre všetky trhy s kryptomenami sa v poslednej dobe výrazne dostal na hranicu 100 miliárd dolárov, keďže začiatok roka dosiahol len 11 miliárd dolárov.

Cryptocurrency CopyPortfolios bude pravidelne analyzovať tím eToro a bude automaticky raz mesačne vyvážený, čo umožní pre bežných retailových investorov jednoduché investovať do tohto rýchlo rastúceho trhu!

Tiež majú vyhradené trhy pre Bitcoin a Ethereum, takže ak ich chcete obchodovať oddelene prostredníctvom CFD, môžete to urobiť aj vy. Sledujte a učte sa od iných obchodníkov špecializovaných na kryptomeny a kopírujte ich stratégie alebo si vytvorte svoje vlastné. Jeden z našich obľúbených investorov Jay Smith má v čase písania článku vrátených 189% prostriedkov za posledných 12 mesiacov.

Spoluzakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti eToro, uviedla:

„Videli sme čoraz väčší počet našich klientov, ktorí hľadajú jednoduchší spôsob prístupu k investíciám do kryptomien – s cieľom budovať portfólio v budúcnosti , pýtali sa, ako rozdeliť svoje investície medzi dve najväčšie kryptomeny, s ktorými sa obchoduje na eToro, a preto sme spustili automatickú vyváženú investičnú stratégiu na zjednodušenie investícií do tejto novej vzrušujúcej triedy aktív. „

Chcem vyskúšať CopyPortfolios

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

[kkstarratings]

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 29

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár