Skip to main content
4.9
(62)

Crypto.com, bol založený v roku 2016 ako priekopník vo svete kryptomien, bol a stále je na misii na urýchlenie prechodu na kryptomeny na celom svete. Existuje veľa kryptomien, ale Crypto.com ponúka svojim klientom viac ako mnoho iných platforiem.

Zatiaľ čo si ľudia s pribúdajúcim vývojom sofistikovanejších platforiem postupne osvojovali nové digitálne meny, Crypto.com zašiel ďalej a má jednu z najvýkonnejších platforiem, ktorej dôverujú milióny používateľov na celom svete.

V snahe dosiahnuť masovú adopciu kryptomien sa Crypto.com spojil s Travala.com v strategickej spolupráci, vrátane začlenenia Crypto.com Pay na webovú stránku o cestovaní.

Crypto.com tiež ponúka celý rad ďalších krypto služieb a s platformou by mohol človek nahradiť úlohu fiat mien v mnohých oblastiach svojho života. Jednou z nových funkcií, ktorú nedávno pridali, je Exchange, ktorý umožňuje používateľom tradovať na stabilnej burzovej platforme.

Crypto.com exchange

V roku 2019 predstavila stránka Crypto.com novú funkciu: burzu kryptomien. Táto inovácia pripravuje cestu k širšiemu využívaniu kryptomien a tiež dodáva robustnosť už aj tak dobre navrhnutej platforme.

Spolu so silnými stránkami jeho online rozhrania, obchodného API a nízkonákladovej aplikácie Crypto.com, uvedenie kryptoburzy Crypto.com na trh posilní jej pozíciu vo svete kryptomien ako celku.

Exchange informácie

Projekt Crypto.com pomáha viac ako dvom miliónom používateľov obchodovať s kryptom v jednej z najdostupnejších a najstabilnejších sietí na trhu.

Ich Exchange zahŕňa:

Likvidita: Používatelia získavajú prístup k veľkej globálnej platforme, ako aj k konkurencieschopným mieram vykonávania vďaka pokročilému systému Vortex Liquidity System

Poplatky za trading: Na základe objemu obchodovania za posledných 30 dní a úrovňe stakingu v CRO si môžete vychutnať zľavu na obchodný poplatok až 100%

Custody a manažment bezpečnosti: crypto.com je jednou z prvých platforiem, ktoré dosiahli certifikáciu ISO 27001: 2013, úroveň 1 PCI DSS a CCSS (úroveň 3) kolaboráciu vo Ledger Vault.

Exchange Crypto.com má teraz na zozname 35 párov. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), EOS, XLM, MCO, CRO, USDC, USDT a ďalšie populárne tokeny sú obchodovateľné prostredníctvom burzy. Zoznam kryptomien bude v najbližších mesiacoch a rokoch pravdepodobne narastať.

Crypto.com coin CRO

Zatiaľ bude platforma fungovať na základe ich tokenu CRO.

Účty používateľov budú vybavené ďalšími funkciami a výhodami, ako sú dostupnosť, nízke náklady a konkurenčné náklady. Token CRO pomôže používateľom ešte viac získať z platformy.

CRO staking

Ako to funguje?

Užívatelia môžu získať obchodné zľavy až 100% s vkladom CRO.

Výhody zo stakingu, umožňujú používateľom zarobiť 20% ročne (platené denne), sú k dispozícii používateľom, ktorí majú minimálne 6 000 CRO najmenej 6 mesiacov. Denný úrok sa počíta ako:

Denný úrok = istina (vložená kryptomena) x (APR / 365)

Napríklad, ak stakujete 10 000 CRO na 180 dní, každý deň by ste dostali ako úrok 5,47945205 CRO.

Stakingom 10 000 CRO na Crypto.com Exchange sa užívatelia budú môcť zúčastniť ďalšej funkcie s názvom Syndicate. Systém fundraisingu „Syndicate“ uvedie zoznam nových kryptomien na burze, čo umožní držiteľom CRO získať prioritné pridelenie tokenu pre trading aktivity.

Vklady a výbery

Ako vkladať na Exchange:

Vložte kryptomenu do peňaženky na Exchange: budete sa musieť prihlásiť do Crypto.com. Potom z domovskej stránky postupujte podľa poradia: Transfer – Withdraw – Crypto – Crypto.com Exchange. Proces je dokončený, akonáhle si vyberiete kryptomenu s okamžitým prevodom a bez ďalších nákladov.

Vklad z adresy externej peňaženky: Najprv sa musíte prihlásiť na Crypto.com Exchange, potom kliknite na tlačidlo Balance v hornom rohu. Ďalším krokom je výber kryptomeny, ktorú chcete vložiť.

Vklad kryptomeny je možné spravovať dvoma spôsobmi: kopírovaním adresy alebo zobrazením QR kódu. Potom nezabudnite skontrolovať svoje informácie o výbere skontrolovaním kópie správnej adresy vkladu, akýchkoľvek príslušných poplatkov a ďalších podrobností potvrdenia. Po potvrdení správneho čísla dostanete e-mailom oznámenie o úspešnom vklade.

Prejsť na Crypto.com

Ako vybrať na burze

Tento proces je viac-menej rovnaký ako pri vklade.

Trading na burze Crypto.com

Na Exchange môžete začať trading na tzv. úrovni Starter (k tejto funkcii budú mať prístup aj pokročilé úrovne):

  • Prvým krokom je prihlásenie na Crypto.com Exchange. Po dokončení tohto procesu budete môcť skutočne začať tradovať na burze.
  • Vyberte aký market v ľavom hornom rohu v paneli a potvrdíte, ktorý chcete tradovať.
  • Prejdite na trh s menami a vyberte možnosť „Trade“ (napr. ak chcete zmeniť MCO na BTC alebo ak chcete kúpiť MCO pomocou BTC, prejdite na „BTC market“ a vyberte pár MCO / BTC). Trading stránka sa vám následne zobrazí.
  • V pravom dolnom rohu stránky môžete ľahko nájsť sekciu „Limit“ a „Market order“. Pokles hodnoty a sumy, za ktorú chcete kúpiť alebo predať.

Uskutočnili ste trader a zostatok sa prejaví na vašom účte. Crypto.com je jednoduchá obchodná platforma, ktorá umožňuje uživateľom tradovať s rôznymi tokenmi za skvelé ceny.

Ďalšie funkcie

Crypto.com Exchange je mimoriadne užitočná feature a samotná platforma má mnoho ďalších nástrojov, vďaka ktorým sa viete jednoduch vnoriť do kryptomenového ekosystému. Možno v živote budete stále musieť platiť určité účty vo fiate mene ale Crypto.com je stavaný tak aby vam poskyktol všetko potrebné aby ste boli v decentralizovanom prostredí.

MCO Visa karta

Asi najužitočnejším krypto nástrojom, ktorý Crypto.com ponúka, je karta MCO Visa. Ktokoľvek v USA (49 štátoch), EÚ alebo Singapure môže pomocou karty MCO Visa utrácať kryptyo na miliónoch miest po celom svete.

Používanie karty je jednoduché. Musíte sa len rozhodnúť, ktorú kartu chcete (existuje niekoľko možností), stakeovať množstvo tokenov MCO na úrovni a potom môžete začať utrácať.

Získavajte úroky z krypto vkladov

Okrem Exchange a možností utrácania sa Crypto.com zameriava na jeden z najväčších problémov kryptoinvestorov. Rovnako ako zlato, aj v krypte je ťažké dosiahnuť bezrizikový výnos, pretože nejde o úrokovú menu.

Crypto.com umožňuje svojim klientom vkladať kryptomeny na základe možností flexibilného, 1-mesačného alebo 3-mesačného obdobia, za ktoré bude platiť úroky. Suma, ktorú môžete získať na úrokoch, bude závisieť od sumy, ktorú vložíte, od tokenu a od času, kedy vložíte tokeny.

Rovnako ako vkladový certifikát, tým vyššia je suma, ktorú vkladáte, a čím dlhšie je trvanie, tým viac úrokov dostanete. Toto je skvelá funkcia a skvelý spôsobom nechať rozumne pracovať svoje aktíva.

Prejsť na Crypto.com

Záver

Crypto.com vytvorili platformu, ktorá umožňuje ľuďom pôsobiť tak v krypto sfére, ako aj v existujúcom finančnom systéme fiatu. Mnoho ľudí by pravdepodobne investovalo do kryptomien a používalo ich, keby pochopili, aké ľahké je používať ich na každodennej báze.

Ľudia musia mať komplexné nástroje na správu svojich kryptomien a tiež dosahovať návratnosť bez toho, aby ich riskovali. Crypto.com poskytuje ľuďom nástroje, ktoré potrebujú na prácu s krypto, a tiež s nimi traduje, keď chcú.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Crypto.com a o všetkom, čo ponúka svojim klientom, stačí sa prekliknúť cez tlačítk nižšie. Registrácia je veľmi jednoduchá, stiahnuť si aplikáciu alebo požiadať o kartu MCO Visa taktiež. Finančný systém sa mení a Crypto.com je zatiaľ jeden z najinovatívnejších projektov aké sú.


 

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počet hlasov: 62

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár