Skip to main content
0
(0)

analýza ethereum a bticoin

Korekcia bola včera zaznamenaná v kryptomenách, pričom 7 z top 10 zaznamenalo straty za posledných 24 hodín. Bitcoin a Ethereum však udržiavali relatívne vysokej úrovne. Zároveň došlo k zmene poradia v spodnej časti zoznamu prvých desiatich kryptomien.

Bitcoin sa zotavuje po prepade o 200 dolárov

Deň po tom, čo dosiahla najväčšie maximum, sa Bitcoin uzavrel včera v červených číslach a pokračoval jeho pokles aj dnes ráno. Niektorí z výrazného poklesu hodnoty kryptmeny sa pripisuje miliardárovi Markovi Cubanovi, ktorý použil službu Twitter na zlé vyjadrenie k kryptomene. Zdá sa, že jeho 7.1M followerov na socialnej sieti brali jeho slová vážne, pretože významná časť cenového poklesu nastala hneď po „tweete“. Avšak kryptomena sa zotavila, keď od rána opäť „atakuje“ hodnotu 2 800 USD.

Chcem obchodovať Bitcoin

Ethereum udržiava vysokú úroveň

Napriek tomu, že včera skončil v červených číslach, Ethereum stále rástie a dnes ráno zostal nad úrovňou 260 dolárov. Kryptomena sa včera „atakovala“ 270 dolárov a vrátila sa k miernym stratám. Celkovo sa prvý týždeň v júni ukázal ako pozitívny pre spoločnosť Ethereum, keďže pokračovala vo svojej „jazde“ a dvakrát tento týždeň dosiahla rekordné maximá.

Chcem obchodovať Ethereum na eToro

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Bytecoin sa dostal do top 10

Po tom, čo STEEM včera prekonal Monero a dosiahol 9. miesto medzi kryptomenami, sa v zozname vyskytla ďalšia významná zmena. Relatívne malý Bytecoin vzrástol o viac ako 50%, skončil na 10. mieste, zatiaľ čo STEEM klesol na 12. miesto. V dôsledku toho sa Monero presunulo až na 9. miesto, napriek tomu, že klesol viac ako o 3%. Za posledných 24 hodín sa prejavil celkový negatívny trend, pričom sedem z desiatich najväčších mien zaznamenalo straty.

Uvedené informácie nie sú investičné rady.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár