Skip to main content
0
(0)

BIP91 (SegWit) sa za posledných 24 hodín uzamkol s nárastom 93,8%. Po rokoch diskusií o škálovateľnosti systému Bitcoin konečne uvidíme implementáciu. BIP91 práve zablokovali, čo znamená, že aktivácia SegWit bude bezprostredná.

analýza kryptomien bitcoin na vrchole

Bitcoin zaútočil na hranicu 2800 USD

Bol to tažký mesiac pre Bitcoin, ktorý po 11. júni prekonal 3.000 USD a mena sa pohybovala pod 1800 USD. Bitcoin v nedeľu ráno zaznamenala nárast o 61 USD. Teraz sa Bitcoin obchoduje za 2830 USD s celkovým objemom 47,3 miliardy USD, čo za posledných päť dní vzrástlo o 17 miliárd USD. Bitfinix v súčasnosti drží prvé miesto na celkovom objeme obchodovania s viac ako 240 miliónmi USD, čo predstavuje zhruba 10% objemu Bitcoinu. V súčasnosti má trh k dátumu 23. júlu 95,3 miliardy USD objem.

bitcoin vzrástol

Wall Street kupuje Bitcoin

Bitcoin v tomto roku zaznamenal nárast záujmu, či už od inštitúcií alebo súkromných investorov. Správca fondu Bill Miller odhalil tento týždeň veľkú investícu, zatiaľ čo populárny blogger Josh Brown uviedol v jednom z jeho príspevkoch v utorok, že využil Coinbase na nákup malého množstva Bitconov. Brown povedal: „Hlavná vec je, že nezmizne. “ Brown sa tiež zdá byť dosť istý o úspechu Bitcoinu. „Myslím, že v tomto bode už bolo dostatok korení. Mnoho odborníkov trvrdí, že ak mena neskolabuje tento rok bude ešte viac „mainstreamovejšia“ pre veľkých investorov.

bitcoin analýza kryptomeny

Ethereum je tiež v pohybe s 72% „highs“, pretože v nedeľu klesol pod 130 USD. Teraz sa obchoduje za 230 USD a jeho trhový objem je vo výške 20 miliard USD s objemom obchodu 2 miliardy USD.

Chcem obchodovať kryptomeny!

68 % účtov retailových investorov pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom stráca peniaze. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty svojich peňazí. Investovanie do kryptoaktív nie je vo väčšine krajín EÚ a v Spojenom kráľovstve regulované. Neexistuje žiadna ochrana spotrebiteľa. Váš kapitál je vystavený riziku.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár