Analýza Kryptomien 20.6.2017: Maximálna výška pre Litecoin | Socialtrading.sk
Analýza kryptomienBitcoinKryptomeny

Analýza Kryptomien 20.6.2017: Maximálna výška pre Litecoin

Od 20. júna 2017 Žiadne komenty
0
(0)

litecoin vykazuje zisky

Trh s kryptomenami bol za posledných 24 hodín silný, pričom 8 z desiatich najlepších mien zaznamenalo zisky. Bitcoin a Ethereum sa držali stabilné, Litecoin opäť vykazoval najväčšie zisky.

Mineri Bitcoinu sa zhromažďujú na SegWit

Väčšina “minerov” Bitcoinu vyjadruje podporu implementácii protokolu SegWit, ktorý v podstate zdvojnásobí súčasnú veľkosť bloku a rýchlosť transakcií. Medzitým si Bitcoin drží svoju stabilitu, väčšinou sa obchoduje nad 2 500 dolárov.

Chcem obchodovať Bitcoin na eToro

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

V tomto týždni prichádzajú dva ICO na báze Ethereum

Noví hráči prichádzajú do priestoru kryptomien, pričom sa tento týždeň uskutočnia dve počiatočné ponuky mincí (ICO). “Status” a “Civic” získajú peniaze prostredníctvom platformy Ethereum a ponúkajú verejnosti tokeny. Minulý týždeň Bancor viedol ICO s použitím spoločnosti Ethereum a získala 150 miliónov dolárov za tri hodiny. Ceny spoločnosti Ethereum sa v posledných dňoch obchodovali v pomerne úzkom rozpätí v rozmedzí 340 až 380 USD.

Chcem obchodovať Ethereum

Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 67% retailových investorov peniaze.

Litecoin zažíva rekordnú výšku

V súčasnej dobe sa umiestnil na štvrtom mieste medzi top kryptomenami, Litecoin zaznamenal za posledných 24 hodín opäť zisk, pričom sa zvýšil o viac ako 10% a prekonal svoju historickú výšku od roku 2013. Kryptomeny tiež vykázali masívny nárast objemu obchodovania. Nedávny priebeh tzv “bull run” sa pripisuje vyššiemu dopytu v Ázii a novým aktualizáciám blokchainu Litecoinu.

Uvedené informácie nie sú investičné rady.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Pridaj komentár