Analýza Kryptomien 15.6.2017: Masívna korekcia zaznamenaná na trhu kryptomien | Socialtrading.sk
Analýza kryptomienBitcoinKryptomeny

Analýza Kryptomien 15.6.2017: Masívna korekcia zaznamenaná na trhu kryptomien

Od 16. júna 2017 Žiadne komenty

analýza kryptomien

Negatívny trend pre kryptomeny: Všetkych 20 mien zaznamenalo straty za posledných 24 hodín, pričom väčšina z nich vykazovala dvojciferné poklesy. Veľkú korekciu možno pripísať obnoveným diskusiám Bitcoin poklesu.

Bitcoin pod 2,300 dolárov

Veľké spomalenie krivky bol zaznamenané v posledných dňoch, keďže Bitcoin je na neustálom poklese. Najrozšírenejšia kryptomena na svete, ktorá dosiahla historicky najvyššiu hodnotu okolo 3 000 USD len pred štyrmi dňami, ukázala masívnu korekciu a od dnes rána sa obchoduje pod úrovňou 2 300 USD. Bitcoinova trhová kvóta tiež klesla pod 40 miliárd dolárov.

Chcem obchodovať Bitcoin na eToro

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Ethereum stratil 30% za štyri dni

Negatívny trend kryptomien výrazne ovplyvnil Ethereum, ktorý za posledných 24 hodín zaznamenal straty viac ako o 11% a za posledné štyri dni takmer o 30%. Napriek tejto náprave je Ethereum sentiment stále na vysokej úrovni, pretože nedávny prieskum uskutočnený portálom CoinDesk ukázal, že 90% obchodníkov má pozitívny vplyv na celkový stav Ethereumu.

Chcem obchodovať Ethereum

Príde “hard fork” Bitcoinu v auguste ?

Vzhľadom na to, že je spoločnost rozdelené medzi tých, ktorí chcú zvýšiť veľkosť Bitcoinových blokov s cieľom zlepšiť časy spracovania a tí, ktorí si želajú, aby zostali rovnaké, “hard fork” by mohol potenciálne rozdeliť Bitcoin na dve alebo viac samostatných mien. Bitmain, významný výrobca hardvéru pre “mining” Bitcoinu oznámil, že má v úmysle vytvoriť svoju vlastný “hard fork” 1. augusta, čo znamená, že v auguste sa blockchain Bitcoinu môže rozdeliť na dve alebo tri rôzne meny.

Uvedené informácie nie sú investičné rady.

Pridaj komentár