Skip to main content
0
(0)

prekoná ethereum bitocin?

Skvelé obdobie kryptomien pokračuje, keďže väčšina z desiatich najvplyvnejších kryptomien v posledných 24 hodinách zaznamenali zisk. Vrátane tých najsledovanejších Bitcoinu a Ethereum. Menej známy Stratis preukázal najväčšie zisky, ktoré vyskočili až o 15%. Ethereum a Bitcoin si idú „pokrku“ pokiaľ ide o objemy obchodovania a niektorí odborníci sa domnievajú, že Ethereum sa môže čoskoro stať najväčšou kryptomenou na svete.

Ethereum sa drží stabilne nad 390 dolárov

Po šiestich dňoch vysokého zisku, vrátane výkyvu až na takmer 430 USD, Ethereum postihla mierna korekcia dnes ráno a obchodovalo sa okolo 390 USD. Je však dôležité poznamenať, že táto korekcia stále ťahá kryptomenu na najvyššiu cenu, ktorá bola zaznamenaná len pred tromi dňami.

Chcem obchodovať Bitcoin na eToro

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Bitcoin sa pomaly vracia

Po skoku na menej ako 2 500 USD pred niekoľkými dňami sa Bitcoin vrátil späť a pokračoval v pozitívnom trende, ktorý sa včera zaznamenal. Zatiaľ je stále ďaleko k najvyššiemu doterajšiemu míľniku z pondelka 3000 USD, ale aj tak neustále ukazuje zisky.

Chcem obchodovať Ethereum

Predbehne Ethereum Bitcoin ?

To je otázka, ktorú si pokladá mnoho traderov posledné dni. Zatiaľ čo Bitcoinova trhová hranica je stále vyššia ako trhová hranica Ethereum avšak nemusí tomu byť dlho. Krypto nadšenci sú presvedčení, že ak zvrat nastane, bude to dôležitý medzník a znamenie zrelosti pre trh kryptomien.

Uvedené informácie nie sú investičné rady.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár