Analýza Kryptomien 13.6.2017: Ethereum prekročil 400 USD | Socialtrading.sk
Analýza kryptomienBitcoinKryptomeny

Analýza Kryptomien 13.6.2017: Ethereum prekročil 400 USD

Od 13. júna 2017 Žiadne komenty
0
(0)

ethereum prekročil 400 usd

Počas včerajšieho bláznivého dňa v znamení kryptomien Bitcoin a Ethereum dosiahli najvyššie hodnoty, predtým než zažili masívnu korekciu. Celkový objem Ethereum bol včera značne vyšší ako v prípade Bitcoinu a to čiastočne kvôli banke ICO, ktorá bola najväčšia až doteraz.

Ďalší “high” pre Ethereum

Kryptomena prešla včera k hodnote 400 dolárov a blížila sa k hodnote 430 dolárov predtým, než prešla korekciou, pričom klesla takmer na 100 až 330 dolárov. Napriek Ethereum ešte skončil deň pozitívne a celkovo zaznamenal takmer 11% nárast a od dnes rána pokračuje v náraste. Celkovo sa hodnota jedného Etheru zvýšila viac ako štvornásobne v priebehu jedného mesiaca.

Chcem obchodovať Bitcoin

Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 67% retailových investorov peniaze.

Bitcoin sa zotavuje

Po včerejšiom zaznamenaní rekordného maxima, ktorý takmer dosiahol hranicu 3 000 dolárov, Bitcoin výrazne klesol, pričom v najnižšom bode dosiahol hodnotu nižšiu ako 2500 USD. Kryptomena sa zotavuje odkedy vyšplhala viac ako 2 700 dolárov. Je to začiatok negatívneho trendu, alebo sa zotaví Bitcoin? Bitcoin nemal od polovice apríla stratové dni.

Chcem obchodovať Ethereum na eToro

Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 67% retailových investorov peniaze.

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Bancor má v súčasnosti najväčšiu ICO

Nový hráč medzi kryptomenami: Bancor fungujúci taktiež na báze blockchain včera usporiadal svoju prvú bankovú ponuku (ICO) s pôsobivými výsledkami. Spoločnosť ponúkla verejnosti viac ako 50% svojich dostupných tokov a získala viac ako 153 miliónov dolárov. Predaj sa uskutočnil pomocou Ethereum, čo viedlo k nárastu dopytu a je považovaný za jeden z dôvodov zvyšovania cien meny.

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Pridaj komentár