Skip to main content
0
(0)

zotavenie na trhu kryptomien

Po včerajšej korekcií trhu s kryptomenami vykazovali dnes známky oživenia, pretože mnohé hlavné meny zaznamenali za uplynulých 24 hodín mierne zisky okolo 2%. Z najvýznamnejších 10 mien zaznamenal Ethereum Classic najväčšie zisky, pričom stúpol takmer o 13,5%.

Objem obchodovania Etheru prekročilo Bitcoin

Po tom ako včera dosiahol už 175 dolárov, Ethereum sa dnes ráno blížil k hodnote 200 dolárov. Trh Ethereum-u bol včera veľmi aktívny, čo znamenalo asi 1.3 milliardy USD sa vyobchodovalo.

Bitcoin pokračuje v medvediom trende

Potom, čo včera klesol pod 2,500 dolárov, Bitcoin pokračoval v páde, klesol pod 2,300 dolárov a potom sa mierne zotavil. Súčasne bola včera v komunite Bitcoinu zlá správa, pretože skúšobná verzia navrhnutého riešenia škálovania SegWit2x vytvorila „hard fork“ na testovacom blockchaine. Skúška vyvoláva obavy, že v prípade, že bude riešenie nasadené na skutočnú sieť Bitcoinu, môže vyvoriť ďalší „hard fork„.

eToro spúšťa Crypto CopyPortfolios

Keďže kryptomeny naďalej získavajú popularitu, eToro teraz umožňuje svojim klientom tematicky investovať do trhu kryptomien pomocou svojej inovatívnej technológie CopyPortfolios. Crypto CopyPortfolios umožní každému investovať do plne spravovaného portfólia šiestich vedúcich kryptocentrových spoločností. Crypto CopyPortfolios, vytvorený a spravovaný investičným výborom eToro, je prvým cenným finančným nástrojom, ktorý obišiel všetky technické problémy súvisiace s nákupom a predajom kryptomenových obchodov. Aby mohli ľudia po celom svete ľahko investovať na krypto trhu pomocou inovatívnej a regulovanej investičnej platformy eToro.

Chcem vyskúšať CopyPortofolios

Investovanie do kryptoassetu nie je v niektorých krajinách EÚ a vo Veľkej Británii regulované. Žiadna ochrana spotrebiteľa. Váš kapitál môže by’t ohrozený.

CopyPortfolios je produkt na správu portfólia poskytovaný spoločnosťou eToro (Europe) Ltd., ktorá je autorizovaná a regulovaná Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzu.
Portfólia CopyPortfólia by sa nemali považovať za fondy obchodované na burze ani za hedžové fondy. 

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár