Skip to main content
5
(10)

dale-doust-uspesny-trader

Meno investora: Dale Doust

Štátna príslušnosť: Južná Afrika

Prezývka: Trex8u247

Predmet obchodovania: akcie

Priemerné skóre rizika: 5

Copiers: 85

Followers: 6041

Dátum pripojenia sa: December 2013

Dale Doust, ktorý obchoduje pod prezývkov Trex8u247, je jeden z najznámejších obchodníkov zo Južnej Afriky, pričom má osvedčenú históriu obchodov z obchodovania s akciami. Trex8u247 spolupracuje s platformou od Decembra 2013, dosahujúc obdivuhodných 70% úspešnosti u svojich investíciách.  Ako veľmi veľa investorov tak isto aj Trex8u247 dosahuje v niekotrých mesiacoch záporné čísla, avšak jeho odhodlanie sa vypláca z dlhodobého hľadiska, pretože v rokoch 2014 a 2015 uzavrel 9 z 12 mesiacov v profite.

Portfólio tohto obchodníka sa skladá z niekoľkých veľmi známych akcii ako Amazon, Facebook alebo XLP. Tieto akcie možno majú vysoký profil, no prístup Trex8u247, ktorý obľubuje udržiavať klientov, ktorí od neho odoberajú signály alebo followujú jeho news feed informovaných ohľadom dôvodov, prečo by mal byť obchod úspešný.

Pozrite sa na portfólio Trex8u247:

portfolio-uspesne-obchodnika-na-burze

Časť úspechu pre Trex8u247 môže byť fakt, že jednoducho si užíva získavanie informácii a je rád keď pečlivo preštuduje obchodnú príležitosť do najmenšieho detailu. Taktiež jeho realistický prístup k riziku s pečlivým prepočítaním rizika investície z neho robí jedného z najpečlivejších a najanalytickejších obchodníkov.

Koľko mesačného ROI predpokladáš počas z využitia svojich finančných zdrojov ? Tažko povedať, no 4% každý mesiac je môj reálny prepodklad. Aký je tvoj postoj k riziku ? Obchodnovanie je rizikové podnikanie. Viem, že nemôžem nad všetkými vyhrať, no určite sa o to pokúsim

risk-skore-uspesneho-obchodnika

Rozdelenie aktív:

rozdelenie-aktiv

Klikni sem ak chceš kopírovať Trex8u247

Minulé úspechy negarantujú budúce výsledky. Nemali by ste sa spoliehať na žiaden z minulých úspechov ako na garanciu budúceho výsledku obchodovania. Hodnoty jednotiek investíčných výnosov môžu v budúcnosti kolísať. Obchodníci upozorňujú, že údaje založené na menej ako päť ročnej skúsenosti s obchodovaním nemusí byť dostučujúca na vytvorenie výsledkov. Tento príspevok nie je investičné poradenstvo. CFD nesie riziko za Váš kapitál a poplatky sú uplatiteľné.

Ak ešte nemáš účet na platforme a chceš sa dozvedieť viac:

Chcem viac informácií o platforme

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

[kkstarratings]

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 10

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár