Skip to main content
5
(7)

marco-daris-uspesny-trader

Meno investora: Marco Daris

Štátna príslušnosť: Talian

Prezývka: Mrlndice

Predmet obchodovania: Indexy a meny

Priemerné skóre rizika: 4

Copiers: 102

Followers: 2015

Dátum pripojenia sa: Marec 2015

Uvedené údaje sú z 14. 04. 2016, pričom najaktuálnejšie údaje môžete nájsť na Mrlndiceovom osobnom profile.

Marco Daris je populárny investor z Talianska, ktorý doposiaľ dosiahol 70 % úspešnosť  pri obchodovaní, pričom tento Talian obchoduje v priemernom skóre rizika len v hodnote 4. Marco je trader, ktorý doteraz obchodoval na eToro viac ako rok a vytvoril si medzi obchodníkmi renomé, ktoré je hodné obdivu. Pod jeho prezývkou Mrlndice, Marco sa špecializuje na veľmi známy index GER30 a podarilo sa mu vytvoriť komunitu 102 ľudí, ktorí kopírujú jeho obchody a taktiež 2015 uživateľov, ktorí sledujú jeho profil s veľmi dobrým vzťahom s eToro komunitou na jeho News Feede.

Mrlndice je obchodník, ktorý chápe hodnotu trpezlivosti a seba-disciplíny pri obchodovaní. Je to filozofia, ktorú veľmi veľa úspešných investorov zdieľa a je ju potrebné poznať do detailov. Poznáme veľa anegdot o obchodníkoch, ktorí sa spoliehajú na svoj vnútorný hlas alebo intuíciu s cieľom rýchlych ziskov. Avšak obchodovanie s dlhodobým úspechom je vytvorené na efektívnej fundamentálnej a technickej analýze, kombinovanej s premyslenými stratégiami a logickým myslením. Samozrejme sú obchodníci, ktorí sú schopní sa preniesť cez emócie pri rozhodovaní sa a rozmýšľajú čisto iba o investovaní, majú silnejší podklad pre obchodovanie, na ktorom môžu stavať. A práve preto, impulzívne a náhodné obchodovanie, logicky prinášajú len náhodné výsledky.

Ako povedal Mrlndice:

Potrebuješ trpezlivosť a disciplínu, taktiež ak praktizuješ manuálne obchodovanie alebo ak nasleduješ signály iného obchodníka… Obchoduj na stredno/dlhodobých časových pásmach s minimálnym CSL 50%

Portfolio-uspesneho-tradera

Uvedené obrázky znázorňujú obchody z 14. 04. 2016, pričom najaktuálnejšie obchody môžete sledovať na osobnom profile Mrlndicea.

Mrlndice obchoduje Index GER30 (DAX – index, obsahujúci 30 blue chip firiem, uvedených na Frankfurtskej burze) a dve menové páry. Špecificky, USDJPYEURUSD, ktoré sú obľúbené menové páry pre obchodníkov po celom svete.

risk-skore-obchodnika

kopirovanie-traderov

Uvedené obrázky sú z 14. 04. 2016, pričom najaktuálnejšie obchody môžete sledovať na osobnom profile Mrlndicea.

Obchodníci po celom svete si môžu vybrať z veľkého rozsahu celosvetových indexov na eToro a pokúsiť sa vytvoriť profit z celkových pohybov na burze. Najväčšie dostupné indexy vrátane UK100, NSDQ100, SPX500 a taktiež dobre známych Európskych, Ázijských a iných indexov.

Minulé úspechy negarantujú budúce výsledky. Nemali by ste sa spoliehať na žiaden z minulých úspechov ako na garanciu budúceho výsledku obchodovania. Hodnoty jednotiek investičných výnosov môžu v budúcnosti kolísať. Obchodníci upozorňujú, že údaje založené na menej ako päť ročnej skúsenosti s obchodovaním nemusí byť dostačujúca na vytvorenie výsledkov. Tento príspevok nie je investičné poradenstvo. CFD nesie riziko za Váš kapitál a poplatky sú uplatiteľné.

Ak ešte nemáš účet na platforme a chceš sa dozvedieť viac:

Chcem viac informácií o platforme

DisclaimereToro je platforma s viacerými aktívami, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptmien, ako aj obchodovanie s CFD. Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu ako CFD fungujú a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.
Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.
Kryptomeny sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD nie sú regulované obchodné kryptomeny a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

[kkstarratings]

Aký užitočný bol pre vás tento článok?

Kliknutím na hviezdičku ohodnotíte článok!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 7

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Daniel Demeš

Author Daniel Demeš

Krypto nadšenec. danieldemes.eth socialtrading.wallet

More posts by Daniel Demeš

Pridaj komentár